ه‍.ش. ۱۳۹۱ آذر ۲۷, دوشنبه

داستان قَنبَله و قُمبُلچند روز پیش ویدئویی دیدم(لینک یوتیوب) که طی آن یکی از علمای وهابی در جواب به استفتاء یکی از بینندگان در باب عملیات استشهادی با پنهان کردن مواد منفجره در مقعد، از این عمل استقبال کرده و آنرا مباح دانسته. با توجه به اینکه واژه‌ی قُمبُل در فارسی به معنای نشیمن‌گاه به کار می‌رود و قَنبَله در عربی معنای بمب دارد، همین تشابه اسمی باضافه‌ی موضوع مطرح شده، دستمایه‌ی سروده‌ی زیر شد. تا چه قبول افتد و چه در نظر آید:

شیخـی زِ اَکابِرِ سعـودی
بر منبر وعظ رفتـه بودی

از بهر عوام خطبه می‌خواند
در باب جهاد قصه می‌راند

می‌گفت اِماله بس گناه است
لکن چو جهاد شد مباح است

هرکس که شود شهیـدِ این ره
راهش به بهشت گشته کوته

آن کشته چه سرفراز گردد
درهای بهشـت، باز گردد

آبش همه باده‌ی طهور است
هرشب به‌برش دویست حـور است

بشنید یکی ز اهل بغداد
از آنچه که شیـخ وعده می‌داد

پس قَنبَله‌یی به قُمبُـل‌اش کرد
در راه خـدا، صبـور بـر درد

شد در حرم امام سوم
ما بین صفوف زائران گُم

انگشت به قُمبُل‌اش فرو کرد
محـرابِ حسیَن زیـر و رو کـرد

صد پاره شـد و بسی دگر کُشـت
اجـزای بدن، چو بندِ انگشت

چون رفت به بارگاهِ الله
آمد مَلَکـی به پیش، ناگاه

گفتا که سلام یا مجاهد
در محضر حق، شهیدِ شاهد

من آمده‌ام به صد بشارت
آن‌گونه که شیـخ، کرد اِشارت

گـردیده بهشت‌ها فـــراهم
بهر شهدا، یکی تُـــرا هم

آماده شده دویست حوری
تا کام دهند با صبوری

بشتاب که موقع جِماعست
این جنده‌سرا پُر از مَتاعست

گفتا به فرشته یا حبیبی
ای آن‌که به درد ما طبیبی

شرمنده‌ی لطف کـِردگارم
اما نَبـُوَد دگر قرارم

رازی‌ست که با تو گـویم اینک
چون مِهر تو با من است بی‌شک

من از تن و جان و خون گذشتم
در راه خدا ز کون گذشتـم

تا قَنبَله در تَـه‌ام نهادم
بس میل لواط شد زیادم

چون ضامن قَنبَــله کشیـدم
پس لذت پارگی چشیـدم

من آلت فاعلم فِتادست
مفعول شدن مرا مُرادست

مِیل‌ام نکشد به حـور دیگر
غِلمان بفرست ای برادر!

۳۷ نظر:

 1. واقعا نمیدونم به چه زبونی بگم این شعر چقدر باحال بود، اگه سن شما اینقدر از من بیشتر نبود یه مدل دیگه تعریف تمجید می‌کردم از این شعر!

  خیلی‌ مخلصیم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مخلصتم دوست عزیز. هدف غایی من شنگول شدن خوانندگانه. همین که دمی شاد باشید من را بس.

   حذف
 2. کاشکی ویدئو اصلی رو هم تو نوشته میذاشتی تا ملت میدونستن که اصل داستان واقعی هستش http://www.youtube.com/watch?v=ik5GZap_-_A&feature=share

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ناشناس عزیز
   لینک در نوشته موجوده :)))

   حذف
 3. دست مریزاد شاعر
  قربونش برم در این دین الهی برای همه رقمش عذر شرعی پیدا میشه!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ارادت دارم یار همیشگی
   تمام بدنه ی اسلام از سر تا دم با تقلب و دورویی آمیخته شده. انگار که خود شیطان از بن این دین رو ساخته باشه.

   حذف
 4. چاکر استاد نازنین

  پاسخحذف
 5. مثل باقی اشعارت عالی بود.
  اما راجع به اون تصویری که بالاش گذاشتی، برداشت من این بود که این ماجرا کوکت کرده تا ایت شعرو بگی، برداشتم درست بوده یا منظور دیگه ای داشتی که من نفهمیدم؟
  موفق باشی.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سپاس‌گزارم رفیق و خوشحالم که خوشت اومد
   عکس رو برای این انتخاب کردم که هم بمب بود و هم کوک بمب در ماتحت خود بمب قرار داشت و اون سفیدی بالای سرش شبیه عمامه های عربی بود.
   به نظرم این عکس تمام چیزهایی که در نظر داشتم رو نشون میداد.

   حذف
 6. استاد سلام
  آفرین ،ناز شستت خوب زدی توی خال. در یکی از اسنادبه نقل از سیدنعمت الله جزایری که خود یکی از علمای سنی بوده نوشته بود" از جمله کسانی که به مرض ابنه مبتلی بودندیکی هم سیدنا عمر!!"
  او اما اندکی هم مشاعره:
  مرغی دیدم نشسته بر صدر منار کو بانگ زدی هنا جحیم ولنار
  پیری آگه شنید و آهسته بگفت این گور خمینیست نهاندار اسرار

  شاد و تندرست باشی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آفرین رفیق.
   این رباعی خیلی خوب بود.

   حذف
 7. /( ^ـ^)\ مرحبا بک دادا، ماشالله انفسک!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. الارادات العظیم فی هذا الساعة و فی کل یوم مخلصیم

   حذف
  2. حبیبي نورالعین :*

   آقا راستی چه ایهام نـازی داشت این بیت!:
   انگشت به قُمبُـــــل‌اش فـــــــرو کرد
   محـــــــــــرابِ حسیَن زیـــر و رو کـرد

   حذف
  3. آره خیلیها گفتن این شاه بیتش بوده:))))

   حذف
 8. بسیار زیبا بود.
  من رو به یاد اشعار ایرج میرزای بزرگوار انداخت.

  پاسخحذف
 9. شعر مزخرفی بود. دقیقا مثل خود شاعرش

  پاسخحذف
 10. خیلی قشنگ بود،خیلی :)

  پاسخحذف
 11. یک کامنت بالاترین

  این لینک به تنهایی اثبات میکند که ملحدین از عقلشان کوچکترین استفاده ای نمیکنند و ظاهر بین و مقلد هستند.

  شخص گوینده در ویدئوی اصلی مجری شبکه شیعی فدک است که آرم شبکه در ویدئو موجود است. ملحدین ایرانی تصور میکنند هر فردی که عربی صحبت کند لزومن مسلمان است و نمیدانند در میان اعراب نیز شیعه وجود دارد.

  شبکه فدک جزو دروغ پرداز ترین شبکه های ماهواره ایست که گردانندگان آن رافضی هستند. تیتر لینک یوتوب نیز با خط درشت نوشته است:
  Shiite anti-Sunni Rhetoric: ...
  اما ملحدین کور هستند و آنرا نمیبینند و آرم شبکه فدک را نیز نمیبینند چه رسد به اینکه به سخنان گوینده رافضی توجه کنند تا بفهمند قضیه از چه قرار است.

  مجری رافضی نوشته ای را میخواند که در هیچ کتاب و سایت علمای اسلام یافت نشده است.

  ملحدین آنقدر پست و رذیل هستند که بدون هیچ سندی سخنان من درآوردی شبکه‌ی رافضی «فدک» را داغ میکنند. چنین فتوایی هیچ جا موجود نیست و ساخته‌ی ذهن پلید آخوندهای مبلغ شیعه گری است. شیعیان صفوی با این دروغ پردازی های همیشگی خود این نکته را یاد آور میشوند که دروغگوترین قوم در طول تاریخ باقی خواهند ماند.

  دروغ پردازان این کذب عجیب نمیدانسته اند که بنا بر آنچه از قرون اولیه در کتب اصول فقه مدون شده است: اولن در اسلام «هدف وسیله را توجیه نمیکند» در ثانی در اسلام «جهاد به تنهایی هدف نیست، بلکه خودش وسیله است» و این دو از اصول شناخته شده در کتب فقهی اهل سنت و جماعت است.

  ملحدین آنقدر خوار و ذلیل هستند که چشم بسته و کورکورانه دروغ پردازی‌های بدون مدرک روافض را نشخوار میکنند و برایش شعر هم میسرایند.

  مسخره اینجاست که ملحدین رافضی نژاد به دروغپردازی روافض مثبت داده‌اند به این معنی که هنوز مقلد آخوندها هستند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. به‌به! جناب محکک از بالاترین...
   به جای اینکه از شدت خشم به قمبل سوزی بیفتی بهتره دقت کنی که ما اینجا داریم هزل و طنز کار میکنیم و کاری به صحت و سقم اخبار نداریم. سوژه یی جور میشه و ما در موردش لطیفه(البته برای امثال شما حکم ضخیمه رو داره گویا) می سازیم. میتونه در مورد شیعیان کله خر باشه یا در مورد سنی های کله خرتر.
   مورد دیگه اینه که کون اسلام سنی و شیعه گهی تر از اونه که با توجیهات و دروغهای امثال شما و دیگران بشه چهره‌ی لطیف ازش در آورر. شما یک سری درنده ی وحشی هستید که در ددمنشی در طول تاریخ پر وحشت آدمی‌زاد نظیر ندارید. پس این ویدئو چه راست باشه چه دروغ چیزی از کثافتکاری های شما کم نمیکنه
   توصیه میکنم به جای حرص خوردن از قنبله‌یی که این شعر در قمبلت نهاده لذت ببری باشد که االله غلمانهای بهشتی نصیبت کناد :)))))

   حذف
 12. محکک چرا داری توی بالاترین انقدر دم خودتو گاز میگیری؟
  https://balatarin.com/permlink/2012/12/24/3226157#c-5833985
  https://balatarin.com/permlink/2012/12/24/3226157#c-5833993
  یعنی تو هنوز نفهمیدی که من سر کارت گذاشتم؟ جدا از فریزپیج، تو فکر نکردی که من حتی اگه متن وبلاگو عوض کنم توضیحات بالاترینش عوض نمیشه و همه میفهمن که در توضیحات دستکاری شده؟ آخه چرا انقدر خری تو؟ یکساعته سر کارت گذاشتم و تو هنوز نفهمیدی؟ :))))

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. :)
   درود بر دو دوزهء عزیز.
   آقا این محکک تروریست خودش رو واست تیکه پاره کرد تو بالاترین! کلی لذت بردیم:) باور کن در به درش کردی! انقدر هم در بالاترین اقدام به عملیات استشهادی کرده که دیگه به مقام جانگوزی 98 درصدی رسیده. فکر کنم یه حدث اکبر بزنه دیگه تموم میشه و به مقام شهادت نائل میشه.
   فقط خواستم یه نکته ای رو هم درمورد لینکت در "مسلم ترین" (بالاترین سابق) بگم. در همین لینکی که محکک تروریست اقدام به عربده کشی و فحاشی کرده، دو تا کامنت از ساشتیانی و کامی ایران به بهونهء دشنام و حملهء "شخصی!" حذف شده و بلافاصله هم حساب کاربری شون برای مدتی بسته شد! درحالی که کامنت هاشون هیچ دشنام و حملهء شخصی ای نداشت. درعوض جالب اینجاس که هیچ کدوم از کامنت های مملو از فحاشی و حملهء شخصیِ محکک حذف نشده با وجودی که من برای تمام شون گزارش تخلف ارسال کرده بودم! (دلیل اینکه این مورد رو درخود بالاترین تذکر ندادم اینه که مدتهاس بالاترین رو تحریم کردم) البته چنین کثافت کاری هایی توسط بالاترین در حمایت از تروریست های اسلامی به قدری تکراری شده که میدونم خودت هم درجریانش هستی. فقط خواستم این مورد رو هم یادآوری کنم تا بدونیم مقصر اصلی خود ما آتئیستها و سکولارها هستیم که با سکوت خودمون در برابر دستگاه سانسور و دیکتاتوری و توحش اسلامیستها، اونها رو جری تر و وقیح تر میکنیم. اگه مثلآ درصد کمی از وبلاگ نویسانِ سکولار بر علیه حمایت بالاترین از اسلامیستها افشاگری میکردن، یحیی نژاد اینطور جری نمیشد که رسمآ در لینکی که یه تروریست سلفی (محکک) درحال فحاشی و حملهء شخصیه بیاد کامنتهایی رو حذف کنه که فقط با مقدسات شوخی میکنن و از اونجایی که در بالاترین تخلفی با عنوان "توهین به مقدسات" نداریم (فعلآ!)، دلیل حذف کامنتها و حساب کاربری رو "دشنام" و حملهء "شخصی!" معرفی کنه:)
   امیدوارم موفق و پیروز باشی. شرمنده که انقدر روده درازی کردم:)

   حذف
  2. درود بر تو دوست عزیزم.
   چقدر عالی شد که شما اینجا نوشتی که کامنتهای اون شتر وهابی رو گزارش دادی و رسیدگی نشده. با اینحساب مسلم میشه که همونجور که حدس می زدم اون بالایار بی همه چیز و پفیوز طبق معمول یکطرفه عمل کرده.
   موقعی که ما در بالاترین فعالیت می کردیم در خلوت ترین دوران هر لینک تا 250 رای و حتی 350 هم رای می آورد. با ورود این کثافتهای بالایار که دقیقن برای حذف گروه ما به صورت هدفمند کار می کردند و بعد از خروج ما از بالاترین الان شما با 60 رای میتونی به بهترین لینکهای روز برسی. میتونید سری به بهترین لینکهای سرگرمی بزنی و ببینی چه لینکهایی رای می آره. تازه خیلی از همین آیدی‌ها هم یوزرهای دوگانه و چندگانه دارن.
   اون بالایار 17 حرام‌لقمه هم فقط برای حذف ساشتی و گمنام وارد به کار شد و عملن به هرکسی که فحاشی ناموسی به اون دو تا و من می کرد اجازه‌ی فعالیت میداد. به مدت دو ماه شاید نزدیک به صد تا گزارش تخلف فرستادم و به هیچکدوم رسیدگی نکرد.
   در هر صورت دوره‌ی وب2 به صورتی که بالاترین داره عمل میکنه آروم آروم به سر اومده و دلیل استقبال از فیسبوک هم همینه. من هم به لطف رفقایی که مطالب رو به اشتراک میذارن و خوانندگان ثابتی که دارم نیازی به فعالیت در این محیطها و درگیری کلامی با یه عده آیدی هرزه‌ی بی هویت و انگل ندارم. خیلی راحت کارمو میکنم . نیشمو میزنم و وبلاگ خودمو مدیریت می‌کنم.
   از لطفت و اطلاعاتی که دادی بسیار ممنونم.

   حذف
 13. تو عالی هستی دودوزه! حرف نداری باور کن. درود

  پاسخحذف
 14. http://www.dailymail.co.uk/news/article-1218562/Bombers-hide-devices-inside-bodies-Travellers-Europe-face-body-X-rays.html

  The body bomb method was tested for the first time by 23-year-old Al Qaeda militant Abdullah Hassan al-Asiri, who got through several security checks with military grade plastic explosive in his rectum and detonated them during a meeting with the Saudi anti-terrorism chief, Prince Mohammed bin Nayef in August

  به لینک بالا مراجعه کنید قضاوت با خود شما است

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این لینک که از یک منبع معتبر با توضیحات کافیست حواله میکنم به قمبل محکک و تمام فاشیستهای مذهبی که یسلشونو میکشه.
   بی پدر و مادرهای وقیح. شماها ویروس جوامع بشری هستید. امیدوارم در جنگ بعدی جهانی نسلتون ریشه کن بشه.

   حذف
 15. ملحد و شیعه دو روی سکه

  اقا از شبکه فدک دروغ را گرفتی و کس شعری بافتی چهار نادان مثل خودت را هم شفیته کردی و مادر بالاترین را هم گاییدم که وقت مرا هدر داد و کشاندم به این کس شعرخانه

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. محکک جان حضرت سعدی علیه الرحمه میفرمایند
   گر بر سر ...یر من نشینی
   دروازه مکه را ببــــینی
   گوارات :))))

   حذف
  2. :)))
   زنده باد دو دوزهء عزیز.
   برای اینکه بطور مستند ببینین فعالیت های امثال شما بی نتیجه نبوده و همچنین جهت دریدن خشتک تروریست های وهابی، سرشماری آتئیست های جهان رو معرفی میکنم که به تازگی راه اندازی شده:
   http://www.atheistcensus.com/
   همونطور که میبینین درحال حاضر ایران در مقام ده کشور اولِ بی خدایانِ جهان قرار داره!:) این درحالیه که ایران احتمالآ تنها کشور دنیاس که این سایت رو فیلتر کرده و درنتیجه مردم ایران برای رای دادن در این سایت دچار مشکل هستن.
   سوختی محکک جان؟:)))
   به دو دوزهء عزیز و دیگر دوستان آتئیست یا بی دین پیشنهد میکنم که این سرشماری رو در سردر وبلاگ شون قرار بدن و تا حد توان این سرشماری رو در وبلاگ و فیس بوک و... تبلیغ کنن تا ازین طریق بخشی از کمبود و مشکل ناشی از فیلترینگ در ایران رو جبران کنن:)
   زنده باد آزادی
   ننگ بر اسلام و محمد و آل محمد:)

   حذف